ΑΚΑΔΗΜΙΑ LIDO SOCCER  2022 - 2023 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑ ΗΛΙΚΙΑ - ΤΜΗΜΑ

 

 

Α/Α

ΗΛΙΚΙΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΜΗΜΑ

ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ

ΩΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

 

 

1

 

ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΝΤΟ

ΔΕΥΤ 19:00 - ΤΕΤΑΡΤΗ 19:00 - ΠΕΜ 19:00 - ΠΑΡ 19:00

11Χ11

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

 

 

2

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΕΥΤ 19:00 - ΤΡΙ 19:00 - ΠΕΜ 16:30 - ΠΑΡ 19:00

11Χ11

ΦΙΛΟΞΕΝΙΔΗΣ

 

 

3

2007 - 2008

ΠΑΙΔΕΣ

Α1  2007-2008

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30 - 17:00

No.1

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

4

2007 - 2008

Α2  2007-2008

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (10:00-11:00)

11X11

ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ

 

 

5

2009

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ

Β1 (Κ14)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30 - 17:00

11Χ11

ΔΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

6

2010

Β2 (Κ13)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30 - 18:00 (15:30-17:00)

11Χ11

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

 

 

7

2009-2010

Β3 ΠΡΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ / (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

17:30 - 19:00 / (18:00-19:00)

11Χ11

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

 

 
   

8

2009-2010

Β4 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (10:00 - 11:00)

11X11

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

   
   

9

2009-2010

Β5 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ- ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (10:00 - 11:00)

11X11

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

   
   

10

2011

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Γ1 (Κ12)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30 - 18:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ -11Χ11

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ

   

11

2012

Γ2 (Κ11)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30 - 18:00

Νο.2 - ΠΑΡ(ΣΚΕΠΑΣΤΟ -11Χ11)

ΜΑΥΡΗΣ

   

12

2011

Γ3 ΠΡΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30 - 18:00 ( 18:00 - 19:00 )

Νο. 1

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ

   
   

13

2012

Γ4 ΠΡΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30 - 18:00 ( 18:00 - 19:00 )

Νο.2

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

   
   

14

2011 - 2012

Γ5 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (10:00 - 11:00)

11Χ11

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ - ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ

   
   

15

2011 - 2012

Γ6 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ- ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (10:00 - 11:00)

Νο.1

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ

   
   

16

2013

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

Δ1/Δ3 (Κ10)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:00 - 18:00 (16:30-18:00)

ΣΚΕΠΑΣΤΟ - Νο.1

(Δ1) ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

   

(Δ3) ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

   

17

2014

Δ2/Δ4 (Κ9)

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:00 - 18:00

No.2

  (Δ2) ΔΙΑΚΑΚΗΣ               (Δ4) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

   

18

2013 - 2014

Δ5 Α+Β ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00 - 19:00

Νο.1

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΗΣ

   
   

19

2013 - 2014

Δ6 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (11:00 - 12:00)

Νο.2

ΔΙΑΚΑΚΗΣ

   
   

20

 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:00 - 17:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ

   

21

2015

ΜΙΝΙ

Ε1 / Ε3 (Κ8)

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:00 - 18:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ /ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

   

22

2016

Ε2 (Κ7)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:00 - 18:00

Νο.1

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ

   
   

23

2015

Ε4

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00 - 19:00

Νο.2

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

   
   

24

2016

Ε5

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00 - 19:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΔΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

   
   

25

2017

Ε6

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00 - 19:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ - ΜΑΥΡΗΣ

   
   

26

2015-2016

Ε7

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (11:00 -12:00)

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

   

27

2017

Ε8

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (11:00 -12:00)

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

   

 

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ

ΌΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΠΕΜΠΤΗ

17:00 - 18:00

 

ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ

   

 

ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ

15:00-16:00

   

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

16:00-17:00

   

 

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ

16:00-17:00